Výroba razítek Praha 4


Samonamáčecí razítka

Samonamáčecí razítka mají uvnitř strojku vložený razítkovací polštářek s barvou, do kterého se automaticky namáčí textová deska. Samonamáčecí razítko tedy ušetří spoustu času a není o mnoho dražší než nesamonamáčecí dřevěné razítko.

Samonamáčecí razítko Vám ušetří spoustu cenného času, je velice pohodlné pro manimulaci, navíc je eliminováno riziko zašpinění razítkovou barvou.

Nabízíme samonamáčecí razítka Colop textová, datumová a číslovací, dále v kombinaci datumu a textu nebo čísel a textu. Také je možné objednat samonamáčecí razítka Trodat. Výroba samonamáčecích razítek Trodat je možná ve stejných variantách, tedy razítka s datumem, textem, čísly.

Podle dodaných podkladů Vám vyrobíme samonamáčecí razítko s Vaším textem, logem nebo obrázkem.

Samonamáčecích razítek je opravdu mnoho, podle tvaru je můžete dělit na samobarvící razítka čtvercová, obdélná, kulatá, oválná, dokonce se vyrábí i trojuhelníkové samobarvící razítko. Dále můžu zmínit samonamáčecí kapesní razítka, hotová razítka s pevným textem nebo razítka k vlastnímu sestavení textu.

Vyrábí se samobarvící razítka plastová pro běžné použití v kanceláři (razítka výrobní řady Colop Printer), ale také můžete objednat kovová samobarvící razítka určená pro silnou a opakovanou zátěž (razítka z výrobních řad Colop Office, Colop Classic a Colop Expert).

Nejpoužívanější samonamáčecí razítka

Samonamáčecí razítko Printer 30 - jednoznačně nejpoužívanější firemní razítko s možností vložení 5 řádek textu, svou velikostí (18 x 47 mm) se ideální hodí pro ty nejdůležitější firemní údaje. Také se dá použít s logem nebo obrázkem.

Samonamáčecí razítko Printer 40 - je o něco větší velikost než Printer 30 (23 x 59 mm), možnost umístění 6 řádek textu, používá se především s logem společnosti.

Samonamáčecí razítko Printer 20 - menší razítko vhodné pro 4 řádky textu, rozměr razítka je 14 x 38 mm, používá se často jako razítko OSVČ - velikost otisku je vhodná pro jméno a příjmení, adresu a IČO.

Příklad užití samonamáčecích razítek

Klasické firemní razítko, pro tyto účely jsou vhodná především razítka uvedená výše

Razítko pro potisk textilu, jako textilní razítko lze využít téměř libovolné samonamáčecí razítko, pouze se objedná s nenapuštěným razítkovacím polštářkem, který se napustí razítkovou barvou na textil.

Podpisové razítko, které tiskne podpisový vzor

Jmenovky - razítka se jménem, titulem, případně funkce se používají snad ve všech firmách, dalším příkladem jmenovky je školní razítko.

Jako razítko pro geocaching slouží nejlépe kapesní razítko, používají se i menší modely kulatých a čtvercových razítek.

Úřední razítko se státním znakem se vyhotovuje s průměrem otisku 20 mm, 25 mm nebo 36 mm (podle zákona č. 352/2001 Sb.).

 

Příslušenství samonamáčecích razítek

  • Textové desky - razítkové štočky se vyrábí laserovým gravírováním do gumy, vyrobit Vám můžete štoček libovolné velikost, do všech typů a druhů razítek.
  • Náhradní barvící polštářky do razítek Colop a Trodat, polštářky jsou dostupné jednobarevné, dvoubarevné a také suché určené k naplnění speciální barvou

Oblíbené: