Výroba razítek Praha 4


Razítka Stativy

Stativy jsou samonamáčecí kovová profesionální razítka pro silnou zátěž. Některé stativy se vyrábí z oceli, jiné jsou ze speciálního plastu. Nabízíme široký výběr stativů, najdete u nás standardní stativy s textem, ale i stativy s datumem, číslovací stativy.

Datumová kovová razítka nabízí otisk datumu s výškou 3 mm, 4 mm, 5 mm. Některé modely mají i možnost vložení vlastního textu nad či pod datum, také vedle datumu. Vyrábí se i kulaté profesionální kovové razítko s datumem. Datum na otisku se nastavuje manuálním posunem gumových oběžných pásků se dny, měsíci a roky. Pásek s roky Vám bude sloužit 12 let (z důvodu kapacity je na něm pouze 12 letopočtů)

Číslovací kovová razítka s otiskem čísel ve velikosti 4 mm nebo 5 mm. V nabídce jsou číslovačky bez textu, také razítka s číslicemi a textem. Některé modely nabízí 6, 8 i 10 číslic. Tyto počty jsou jen maximální, pásek s číslicemi obsahuje také prázdné pole, které se používá, když nechcete tisknout maximální počet číslic. Číslo na otisku razítka se nastavuje maxuálním posunem oběžných pásků s číslicemi.

Textová kovová razítka se vyrábí obdélníková a kulatá. Na razítku můžete mít svůj text nebo obrázek. Některé modely nabízí dostatečný prostor pro velké množství údajů a velká firemní loga.

 

Podobné:

Oblíbené: