Výroba razítek Praha 4


Razítka Colop

Prodáváme kvalitní samobarvící r azítka Colop . Najdete u nás široký výběr razítek Colop. Můžeme vám zhotovit razítko Colop s vlastním textem nebo grafikou, také prodáváme razítka s hotovými texty a razítka k vlastnímu sestavení textu. Kromě textových razítek u nás naleznete i datumová a číslovací razítka.

Datumová razítka Colop mohou být samonamáčecí nebo nesamobarvící. Samonamáčecí datumovky s textem i bez mají výšku datumu 4 mm. Nesamobarvící datumové razítko je před otiskem namočit do razítkové podušky napuštěné barvou, výška datumu je v rozmezí od 3 mm do 18 mm. U samonamáčecích i nesamobarvící datumovek se datum nastavuje manuálně, posouváním oběžných pásků. Oby typy datumových razítek vydrží na 12 let (na pásku s roky je z důvodu kapacity jen 12 letopočtů).

Číslovací razítka Colop jsou také samonamáčecí i nesamobarvící. V případě samonamáčecích číslovacích razítek je výška čísel 4 mm a nabízí možnost vložení textu. Nesamobarvící číslovačky mají výšku otisku od 3 mm do 18 mm. Čísla se nastavují manuálně, posunem oběžných gumových pásků s čísly. Speciálním typem je pak paginovací razítko - číslovací razítko s automatickým posunem

Alternativou standardních kancelářských razítek jsou kapesní razítka Colop určené pro cesty a práci v terénu, vhodná i pro geocaching.

Za zmínku stojí i kovová profesionální razítka Colop pro silnou zátěž, výborná pro náročné používání. Robustní kovová razítka jsou jak textová, tak datumová i číslovací.

 Výroba razítek  online v našem internetovém obchodě Razítka Praha, kde naleznete kvalitní samobarvící razítka Colop.

Předností razítek Colop je jejich vysoká kvalita, odolnost a dlouhá životnost.

 

Příslušenství:

Podobné:

Oblíbené: