Výroba razítek Praha 4


Výroba razítek

Razítko je nepostradatelná kancelářská pomůcka. Jedná se o značkovací zařízení, které usnadňuje práci a významným způsobem šetří čas, není nutné ručně vypisovat opakující se texty. Navíc razítka zaručují dobrou čitelnou textu.

Razítko je tvořeno dvěmi částmi - textový gumový (případně polymerový) štoček a držátko - tělo razítka. Na štočku jsou požadované údaje nebo grafika. Štoček - textová deska se připevní k držátku, tím je docíleno pohldené manimulace. Dřívě se používala výhradně dřevěná držátka vyrobená z tvrdého dubového, případně bukového dřeva. Dnes jsou používanější samonamáčecí razítka - plastová i kovová. Samonamáčecí razítko má uvnitř stojku umístěný razítkovací polštářek napuštěný barvou, štoček se do něj před každým otiskem namáčí. Když je razítko v klidovém stavu, štoček je v pozici, aby se dotýkal namáčecí plochy barevného polštářku, tím že nanese barva pro další otisk. Naopak dřevěná razítka potřebují k otisku podušku napuštěnou barvou.

Razítka s Vaším textem nebo grafikou

Výroba razítek na objednávku. Na zakázku Vám vyrobíme razítko pro Vaši firmu. Také tiskneme vizitky, letáky. Prodáváme kvalitní razítka Colop a razítka Trodat, také nabízíme výrobu dřevěných razítek.

Základní typy razítek Colop:

  • Razítko Colop Printer 10 - malé firemní razítko pro 3 řádky textu, jednodušší grafiku či krátké, jednoslovné nápisy typu KOPIE, 21 % DPH a jiné. Maximální rozměr otisku razítka je 10 x 27 mm.
  • Razítko Colop Printer 20 - adresní razítko, do kterého je možné dát až 4 řádky textu nebo obrázek, rozměr otisku až 14 x 38 mm. Razítko Colop 20 je vhodné pro delší jednoslovné nápisy: ZAPLACENO, DOPORUČENĚ, PLACENO PŘEVODEM apod.
  • Razítko Colop Printer 30 je nejpoužívanější razítko značky Colop. Razítko Colop 30 má prostor pro 4 -5 řádek textu s rozměrem 18 x 47 mm. Razítka Colop 30 se používají i jako razítka s logem firmy.
  • Razítko Colop Printer 40 je větší adresní razítko, do kterého je možné umístit maximálně 6 řádek textu. Rozměr razítka Colop 40 je 23 x 59 mm. Colop 40 se také používají jako razítka s logem.

Další typy razítek Colop

Alternativou základních, standardních razítek Colop jsou kapesní razítka na cesty, u těchto modelů je zachována velikost otisku, avšak oproti běžných kancelářských razítkům mají menší mechaniku, můžete je mít pořád při ruce, jsou skvělá pro práci v térenu. Kapesní razítka Colop oceníte při služebních cestách, také se staly velice oblíbenými mezi příznivci geocachingu.

Dalším typem jsou profesionální kovová razítka Colop, ta jsou určena pro náročné používání, vydrží vysokou zátěž. Robustní kovová konstrukce je zárukou kvality a dlouhé životnosti. Profesionální kovová razítka se vyrábí jako textová, datumová a číslovací. Některé modely nabízí opravdu velký prostor pro Vaše údaje (například razítko Colop Expert 3900 má rozměr otisku 55 mm x 106 mm)

Datumová razítka tisknou ručně nastavený datum, nastavení probíhá posouváním oběžných pásků. Razítka s datumem se vyrábí samonamáčecí i nesamobarvící používaná s poduškou. Samonamáčecí datumovky mohou být bez textu i s vlastním textem, výška otisku datumu je 4 mm. Nesamobarvící datumovky mají výšku otisu od 3 do 18 mm.

Číslovací razítka tisknou nastavené číslo, samonamáčecí mají výšku číslic 4 mm, nesamobarvící číslovací razítka s výškou otisku od 3 mm do 18 mm nabízí otisk až 12 číslic. Nastavení čísla se provádí ručně, stejně jako u datumových razítek, posouváním oběžných pásů s číslicemi. Existuje také číslovací razítko s automatickým posunem - paginovací razítko (ze slova pagina = stránka).

Razítka k vlastnímu sestavení textu - ze sady znaků vkládáte jednotlivá písmena, čísla a piktogramy do kolejniček na strojku razítka. Znaky se vkládají pinzetou, která je v balení. Sada znaků má jen velká písmena.

Vice na našich webových stránkách:

Výroba razítek Praha

Razítka Praha - kvalitní razítka Colop a Trodat

Prodej razítek Colop a Trodat včetně textové desky a barvícího polštářku.